Łamiemy sobie głowy!

29 stycznia jest światowym Dniem Składanki i Łamigłówki - postanowiliśmy oderwać się na chwilę od pracy i rozruszać szare komórki w trochę inny, niż zazwyczaj sposób. Upiekliśmy bananowe ciasto (by dostarczyć mózgowi energii), zaparzyliśmy dobrą, mocną kawę... i już byliśmy gotowi do intelektualnej walki!

Niech nie zwiodą Was kolory i pozorna łatwość zadania - czasem mieliśmy niezłą zagwozdkę! Łamigłówki są różne - słowne, matematyczne, logiczne... Każdy znajdzie coś dla siebie! Są ludzie, którym rozwiązywanie przychodzi z większym trudem, są też tacy, którzy świetnie się przy tym relaksują. Z zadowoleniem stwierdziliśmy, że zaliczamy się do drugiej grupy - ani się obejrzeliśmy, a minęła godzina... i z bólem serca (oraz głowy!) wróciliśmy do naszych fotograficznych obowiązków.

Na zakończenie pstryknęliśmy kilka kolorowych fotek. Łamigłówki, miękkie, apetyczne ciasto i aromatyczna kawa z pianką to doskonałe połączenie - nie tylko na dzisiejsze popołudnie. Mamy nadzieję, że Wy także zrobicie sobie małą przerwę i dacie się porwać zabawie, najlepiej w większym, znajomym gronie :)

Miłej zabawy!